Alter.Org.UA
 << Back Home EN en   Donate Donate

П╕дтримка тиску води.

Про воду. Точн╕ше, "UPS" для не╖. UWS :)https://d.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid03PkeH9gcBZBGM9pZmgE4RH72VPvMYv1unp6en4jisGHeiwf47D8PA64K8ggUYwuQl&id=100004753808039

Поки вс╕ шукають генератори, UPS, п╕чки, газ ╕ втеплювач. Можна, зв╕сно, тримати у ванн╕. Чи у кан╕стр╕. А можна у г╕дроакумулятор╕. Який п╕д'╓дну╓ться до домашнього водопроводу, трима╓ запас води ╕ тиск. ╤ наповню╓ться коли в маг╕страл╕ з'явля╓ться вода. А якщо не з'явля╓ться, але ╓ у в╕др╕, чи в баку ╕ ╓ трохи електрики - можна ╖╖ туди закачати. ╤ буде знов працювати кран, бойлер, пралка, зливний бачок. Знайшов м╕н╕-насосну станц╕ю. Всього 370Вт, запуска╓ться нав╕ть в╕д ecoflow river. Да╓ 2.3 атмосфери, ма╓ реле тиску. Вх╕дний шланг у в╕дро чи бак, вих╕дний - в трубу холодно╖ води, можна поряд з бойлером чи пралкою тр╕йник ╕ зворотн╕й клапан поставити. Також буде корисно для п╕дкачки контуру опалення. Це нав╕ть важлив╕ше за звичайн╕ зручност╕.

PS. Ще варто якийсь м╕н╕мальний ф╕льтр поставити за насосом. Бо буде пот╕м в трубах жити котяча шерсть, п╕сок ╕ нев╕домо що ще. А також у бойлер╕ ╕ г╕дроакумулятор╕.

PPS. якщо зникаэ вода - перекривайте вх╕д ф╕льтра. Вип'╓те що було у ньому накопичене ╕ на якийсь час можна забути. Бо дуже багато в дренаж витрача╓ться. Якщо тримати той дренаж як техн╕чну, наприклад у зливний бачок в╕дправляти - це буде компенсувати витрати з того бачка. Але все одно будуть витрати електрики на насос тиску, що теж недоречно.практичне випробуванняhttps://d.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid029q2qEeU7vEDWordtNTQE6STLxW9Yaxmiw7K5uW7uE2T8MnZVQcZc4GJDN8M8Sh15l&id=100004753808039

Якщо по дороз╕ тече вода, а поряд сто╖ть машина з написом водоканал - треба набрати води. Народна прикмета.

Випробовую ту насосну станц╕ю, що взяв днями. Тиск не то щоб прям як сильний, але жити можна. ╤ дуже тихо працю╓.

Шланги взяв в╕д пралки. ╥х зручно п╕д'╓днувати ╕ вони в мене були. Завтра подумаю де це все зручн╕ше поставити. ╤ треба бак. Просто бак (в╕дра трохи замало). Не г╕дроакумулятор нав╕ть. На його наповнення тиску не вистача╓, хоча, якщо ╓ - то не завадить. Частково все ж таки заповниться.

Про економ╕ю води ╕ осмос-ф╕льтри.Якщо п╕дтриму╓те тиск у домашн╕й мереж╕ з бака чи г╕дроакумулятора, а основне джерело - будинковий водопров╕д - перекривайте вх╕д ф╕льтра. Вип'╓те що було у ньому накопичене ╕ на якийсь час можна забути. Бо дуже багато в дренаж витрача╓ться. Чи тримати той дренаж як техн╕чну ╕ повертати назад в бак. Але все одно будуть витрати електрики на насос тиску, що теж недоречно.

Коротше, в таких умовах потр╕бнен запас питно╖ води в кан╕страх.


См. такжеАвтор: Alter (Александр А. Телятников) Сервер: Apache+PHP под FBSD © 2002-2024