Alter.Org.UA
 << Back Home EN en   Donate Donate

Живлення роутера в╕д павербанку

https://facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02VmuGFGcMZsbB5oyvaVetndLPcGLGNsHRj7T8YHo4DSi61A6hZunHKmtNzkTtfbREl&id=100004753808039Роутер спожива╓ 9в ╕ 0.85а, тобто десь 8вт Павербанк да╓ 5в 2.1а, тобто трохи б╕льше 10вт, вистача╓. Всередин╕ роутера зазвичай сто╖ть контролер живлення, якому в╕дносно байдуже. То ж ма╓ працювати.

USB шнурок з битим тонким роз'╓мом, не шкода (той, що був згор╕в у калюж╕) В╕др╕за╓мо, зачища╓мо дроти. ╥х 4. Два то живлення, йдуть в╕д крайн╕х контакт╕в прямокутного роз'╓му. Вони нам ╕ потр╕бн╕. ╤ два для передач╕ даних, ╖х за╕золювати ╕ забути.М╕ря╓мо тестером який з контакт╕в на як╕й др╕т виходить. Зайве (дату) ╕золю╓мо. П╕дключа╓мо до павербанка , вмика╓мо його. М╕ря╓мо де плюс, де м╕нус. В мене коричневий виявився м╕нусом, рудий - плюсом.Хв╕ст в╕д дохлого блока живлення з роз'╓мом в╕дпов╕дного розм╕ру (як в роутера) В╕др╕за╓мо, чистимо. Зазвичай чорний то м╕нус, червоний - плюс. Якщо ╕нш╕ кольори, або ви не впевнен╕ - м╕ря╓те тестером. Зовн╕шн╕й контакт ма╓ бути м╕нус. Внутр╕шн╕й - плюс. Про всяк випадок можна перев╕рити - пом╕ряти на р╕дному блоку живлення чи подивитись малюнок на ньому (в коментах ╓ фото де дивитись)

З'╓дну╓мо два кабел╕. М╕нус до м╕нуса (чорний до коричневого), Плюс - до плюса (червоний до рудого) ╕ ╕золю╓мо.П╕дключа╓мо тим шнурком роутер до павербанка ╕ вмика╓мо.


См. такжеАвтор: Alter (Александр А. Телятников) Сервер: Apache+PHP под FBSD © 2002-2024