Alter.Org.UA
 << Back Home EN en   Donate Donate

Epic fail with TP-Link Deco mesh

#сисадм╕нське. Про tp-link, да не спустошиться його панамка (чи то про цкбга кажуть ?) ╕ management app його (окремий р╕зновид *пор╕зано цензурою*). Н╕коли не роб╕ть так у пиятницю )

Мав рад╕сть наводити трохи лад з wifi на локац╕╖. Ну там частотний план ╕ таке ╕нше. Д╕йшов до tp-link Deco Mesh dual-band repeater access point ╕ кавозаварювач (sarcasm). Парол╕в н╕ в кого нема, то в ресет його.

Наче все стандартно, з'явилась безпарольна мережа, в н╕й DHCP, заходимо браузером на IP шлюза... А там, це... як його... болт, коротше. Йд╕ть каже на... плеймаркет. Да, ото бер╕ть телефона ╕ йд╕ть. ╤ не треба в мене сво╖м ноутом тикати ╕ браузером торкатися.

Гугл, how to config Deco from web browser... Коротко - н╕як. Скр╕зь посилання впираються в т╕па-л╕нк╕вський форум, де ╖х вже прямо матюкають, а сапорт вс╕м п╕д коп╕рку в╕дпов╕да╓, що в них оф╕г╕ческая система менеджменту локально╖ mesh мереж╕, що дуже зручно конф╕га╓ться з моб╕льного ╕ нав╕ть дистанц╕йно через ╕нтернет...

What ?!!!

Ок, встановлюю ту апку... Заре╓струйся, каже. tp-link ID треба.

What ??!!!!!!

Зробив ╖й рад╕сть. Спод╕ваюсь, парол╕ вони тримають в╕дкритим текстом ╕ читають вечорами. Ну що, тепер налашту╓мо той реп╕тер чи хто в╕н там ? Ф╕г. Дай, каже геолокац╕ю.

Де Москва, кажу, зна╓ш ?

Знаю, каже. Але без геолокац╕╖ якось не виходить. Рел╕г╕я не дозволя╓. Спробу╓мо ще раз ?

WTF ???

Якщо ви дума╓те, що це все.... З геолокац╕╓ю воно зрад╕ло, побачило той бочонок з ... мабуть все ж таки wifi... ╤ пита╓ модель... Могли б взагал╕ ╕ сам╕ визначити.... . Ура, каже, бачу, ╓ така штука, т╕льки в не╖ ╕нтернету нема. Не можу налаштувати...

facepalm.jpg Нагадую. Це - реп╕тер. З функц╕╓ю mesh. Для розширення ╕снуючого wifi покриття, може там ╕ ╕нтернету нема ╕ н╕коли не було...

З ╕нтернетом воно рад╕сно нявкнуло ╕ попросило ввести назву мереж╕. Подумало ╕ сказало, що така вже ╓ ╕ працювати з нею воно не буде... Спробувати ще ?

так канделябром його (c) анекдот.

Коротше, п╕шов шукати ╕ вимикати парн╕ д╕вайси, бо вони ж продовжують св╕тити SSID, а ╕нтернету там вже нема. Щось зам╕нив на ╕нш╕ точки. Але в ц╕лому в еф╕р╕ стало легше. Бо воно займало весь д╕апазон у 5ГГц ╕ ск╕льки могло у 2.4. З ц╕лком очикуваним результатом.

См. также

Автор: Alter (Александр А. Телятников) Сервер: Apache+PHP под FBSD © 2002-2024