Alter.Org.UA
 << Back Home EN en   Donate Donate

Про миша Facebook

В╕дправив миша на волю.

-

Власне, ще л╕том, яко╖сь ноч╕ вскочив миш у хату, бо вдень спека, а вноч╕ пров╕трити - саме воно. Я нав╕ть не одразу пом╕тив.

Миш╕ взагал╕ р╕дко в гост╕ приходять, бо хитрий д╕вайс ╖х драту╓. А в цього може слуху нема... Чи то схильн╕сть до треш/хев╕метал...

Лише як наступного разу при╖хав, по сл╕дах побачив, що хтось ╓. В принцип╕, все що можна з'╖сти запаковано так, що х╕ба що сталева криса прогризе. Але ж ╓ реч╕, пластик, трубки, дроти... Але наче все ц╕ле.

Мабуть миш дуже зголодн╕в, бо намагався вкусити вноч╕ за палець. Сиром йому там пахло, чи шо...

Вир╕шив, що треба вп╕ймати. Але ж ф╕г, обережний миш. Так ╕нколи десь вил╕зе, подивиться на тебе ╕ назад. Думав кицьок привезти нав╕ть. Тим б╕льше, що деяк╕ реч╕ в╕н таки спаскудив.

А пот╕м мене десь м╕сяць не було. Миш в╕д╖вся (не знаю на чому), нарив норок, так що м╕г об╕йти будинок по колу. Сиджу за ноутом, спостер╕гаю як в╕н круги намоту╓. Б╕льше чую, але й видно ╕нколи. ╤ пом╕чаю, що ма╓ в╕н ╕нтерес до см╕тник╕в.

Так, св╕жа упаковка, смачненьке, мабуть.

См╕тники - то взагал╕ окрема ╕стор╕я. Вс╕ зальотн╕ миш╕ зак╕нчили сво╓ життя в них. Бо кришка в╕дкрива╓ться в середину легко ╕ верта╓ться назад сама. Така соб╕ пастка.

Я й в╕д цього миша такого чекав, але , не знаю чому, в╕н туди не потрапляв. Чи, може, справд╕ розумний, знайшов спос╕б вил╕зти.

╤ от чую - шебуршить. П╕д раковиною. Невже ? П╕дхожу - тихо. В╕дставив трохи вб╕к, кришку щ╕льн╕ше прикрив... Чекаю.

Хвилин за 5 знов шебуршить, намага╓ться вил╕зти...

Тут ми вс╕ разом, я см╕тник ╕ миш у ньому п╕шли до л╕су. Думав, доведеться перебирати, та ловити всередин╕ - н╕, т╕льки кришку зняв - вистрибнув ╕ т╕кати по ос╕нньому листю та п╕д ним. Бувай.

-

PS. Веч╕р, кухня, миш. Повернувся.


2021.10.21


FB cross-post Facebook

<< Back Автор: Alter (Александр А. Телятников) Сервер: Apache+PHP под FBSD © 2002-2024